İletişim
FD-20 AV TÜFEĞİ
FD-21 AV TÜFEĞİ
FD-47 AV TÜFEĞİ
FD-62 AV TÜFEĞİ
FD-63 AV TÜFEĞİ
Dağlıoğlu Silah Sanayi Av Tüfekleri

Click here for English language
Keşfetmek için kaydırın

Yurtdışı Modeller

İHRAÇ KAYDI İLE SADECE YURTDIŞINA SATIŞI YAPILMAKTADIR.

Etkinlikler ve Tanıtım

Dağlıoğlu Silah Sanayi Etkinlikler ve Tanıtım

10. Uluslararası İstanbul Prohunt Av, Silah ve Doğa Sporları Fuarı – Dağlıoğlu Silah Sanayi ve Av Tüfekleri
Daglioglusilah_IWA_Outdoor_Classics_2023_3
daglioglu-silah-prohunt

10. Uluslararası İstanbul Prohunt Av, Silah ve Doğa Sporları Fuarı

Türkiye’nin en büyük Av Silah ve Doğa Sporları Fuarı olan 10. Uluslararası İstanbul Prohunt Av, Silah ve Doğa Sporları Fuarında Dağlıoğlu Silah Sanayi ve Av Tüfekleri olarak yerimizi aldık. 

50 binden fazla ziyaretçinin olduğu fuarda standımız yoğun ilgi gördü. Dağlıoğlu Silah Sanayi ve Av Tüfekleri Standına ilgi gösteren tüm ziyaretçi ve iştirakçilerimize teşekkür ederiz.
Tüm etkinlik ve tanıtımlara erişebilmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Dağlıoğlu iwa outdoor classics 2023 Standımıza bekliyoruz

Avcılık, atıcılık sporları, açık hava etkinlikleri ve güvenlik ekipmanları için dünyanın önde gelen ticaret fuarlarından biri olan “iwa outdoor classics’de” siz değerli müşterilerimizi En yeni ürünlerimiz hakkında bilgi almak için standımıza bekliyoruz.

 

Dağlıoğlu Silah Prohunt Standı

Av, silah ve doğa sporları dünyasının en yeni ürünlerinin tanıtıldığı Uluslararası İstanbul Prohunt Fuarında Dağlıoğlu Silah Sanayinin yaptığı Av Tüfekleri 2016 yılında damgasını vurmuştu.

10. Uluslararası İstanbul Prohunt Av, Silah ve Doğa Sporları Fuarı

Türkiye’nin en büyük Av Silah ve Doğa Sporları Fuarı olan 10. Uluslararası İstanbul Prohunt Av, Silah ve Doğa Sporları Fuarında Dağlıoğlu Silah Sanayi ve Av Tüfekleri olarak yerimizi aldık.  50 binden fazla ziyaretçinin olduğu fuarda standımız yoğun ilgi gördü. Dağlıoğlu Silah Sanayi ve Av Tüfekleri Standına ilgi gösteren tüm ziyaretçi ve iştirakçilerimize teşekkür ederiz. Fuardan Fotoğraflar için Etkinlikler ve Tanıtım Sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

iwa outdoor classics 2023

2023

Dağlıoğlu Silah IWA Outdoor Classics 2023 Fuarında

Avcılık, atıcılık sporları, açık hava etkinlikleri ve güvenlik ekipmanları için dünyanın önde gelen ticaret fuarlarından biri olan "iwa outdoor classics'de" siz değerli müşterilerimizi En yeni ürünlerimiz hakkında bilgi almak için stantımıza bekliyoruz. IWA Outdoor Classics 2023 stantımızdan görüntüler için buraya tıklayınız.

Yeni stil ve görüntüsü ile sitemiz yayında

2021
Tüfek ve silah sektöründe çıkardığı modeller ile adından söz ettiren Dağlıoğlu Silah Stil ve görüntüsü ile 2021 yılında yeni web sitesi ile karşınızda...

Dağlıoğlu Silah Firmasının Başarı Öyküsü Ulusal Basında

2016
Dağlıoğlu Silah Firmasının Başarı Öyküsü Ulusal Basında Geniş Yankı Uyandırdı! Anadolu Ajansı, Milliyet.com.tr, Sabah.com.tr, ensonhaber.com ve birçok ulusal basın haberi yayın sitede firmamızın başarı hikayesine yer verildi.

Ulusal Basında Çıkan Haberlerin Bağlantıları

Anadolu Ajansı Milliyet.com.tr Sabah.com.tr Ensonhaber.com

Dağlıoğlu Silah Prohunt Etkinlik Standı

2016
Av, silah ve doğa sporları dünyasının en yeni ürünlerinin tanıtıldığı Uluslararası İstanbul Prohunt Fuarında Dağlıoğlu Silah Sanayinin yaptığı Av Tüfekleri 2016 yılında damgasını vurmuştu.

Yedek Parçalar

Dağlıoğlu Silah Sanayi Tarafından Üretilen Yedek Parçalar

İletişim

Dağlıoğlu Silah Sanayi - Adres

Türkiye Distribütörü - ÖZLER Av. Avcılık ve Doğa Sporları