İletişim

Etkinlikler ve Tanıtım

Keşfetmek için kaydırın

Dağlıoğlu Silah Sanayi ve Av Tüfekleri 10. Uluslararası İstanbul Prohunt Av, Silah ve Doğa Sporları Fuarında

Türkiye’nin en büyük Av Silah ve Doğa Sporları Fuarı olan 10. Uluslararası İstanbul Prohunt Av, Silah ve Doğa Sporları Fuarında Dağlıoğlu Silah Sanayi ve Av Tüfekleri olarak yerimizi aldık. 

50 binden fazla ziyaretçinin olduğu fuarda standımız yoğun ilgi gördü. Dağlıoğlu Silah Sanayi ve Av Tüfekleri Standına ilgi gösteren tüm ziyaretçi ve iştirakçilerimize teşekkür ederiz.

Dağlıoğlu Silah IWA Outdoor Classics 2023 Fuarında

Avcılık, atıcılık sporları, açık hava etkinlikleri ve güvenlik ekipmanları için dünyanın önde gelen ticaret fuarlarından biri olan iwa outdoor classics’de yerimizi aldık. Stant ziyaretçilerimize en yeni ürünlerimiz hakkında bilgiler verip, ürün örneklerimizi tanıtma fırsatı bulduk.

Dağlıoğlu Silah Prohunt Standı

Av, silah ve doğa sporları dünyasının en yeni ürünlerinin tanıtıldığı Uluslararası İstanbul Prohunt Fuarında Dağlıoğlu Silah Sanayinin yaptığı Av Tüfekleri 2016 yılında damgasını vurmuştu.
daglioglu-silah-prohunt
fd-20

Dağlıoğlu FD20 ve Fd-20 Dragunov Şarjörlü Yarı Otomatik 20 Kalibre Yivsiz Kısa Atış Videosu

FD-20, FD 20 Dragunov

Alparslan Şen’in yorum ve tanıtımı ile Model FD 20 ve Model FD 20 Dragunov Modelin kısa atış ve tanıtım videosunu buradan izleyebilirsiniz.

Dağlıoğlu Markalı Tüfekler Çukur Dizisinde

Çukur Dizisi – AK 47 – FD-20

Çukur dizisinin aksiyon sahnelerinde Dağlıoğlu Silah firmasına ait Ak 47 Model Av Tüfekleri kullanıldı. İlgili sahneleri sağ kısımdaki videodan izleyebilirsiniz.

cukur-dizisi-daglioglu-ak47-model-av-tufegi
FD-63-02

Dağlıoğlu FD63 12 Cal. Av Tüfeği Tanıtım ve Test Videosu

FD-63

Alparslan Şen’in yorum ve tanıtımı ile Model FD 63 kısa atış ve tanıtım videosunu buradan izleyebilirsiniz. Video ayrıca İngilizce altyazı ile sunulmuştur.

Dağlıoğlu FD 47 Model 410 Kalibre Yivsiz Yarı Otomatik Av Tüfeği Tanıtım ve Test Videosu

FD-47

Alparslan Şen’in yorum ve tanıtımı ile Model FD 47  410 Kalibre Yarı Otomatik Av Tüfeği kısa atış ve tanıtım videosunu buradan izleyebilirsiniz.

FD-47